Dojazd do ośrodka wczasowego Lazurowy Brzeg w Mielenku

Ze względu na zatłoczoną w okresie sezonu drogę z Koszalina do Mielna/Mielenka sugerujemy Państwu poniższe rozwiązania dla skrócenia czasu dojazdu

Dojazd ze strony Szczecina:

  • przed samym Koszalinem skręcić w lewo kierując się przez Stare Bielice do Mścic – Kazimierz Pomorski – Niegoszcz – Mielenko.

Dojazd ze strony Poznania:

  • po wjeździe do Koszalina, na drugich światłach, skręcić w lewo kierując się na obwodnice – przez kolejne dwa ronda przejechać prosto (drugi zjazd) – na trzecim rondzie przy Shell-u zjechać na Szczecin (trzeci zjazd) – po wyjeździe z Koszalina skręcić w prawo kierując się przez Stare Bielice do Mścic – Kazimierz Pomorski – Niegoszcz – Mielenko.

Będąc w Mielenku:

  • jadąc od strony Mielna ulicą Kościelną a później Lipową, należy skręcić w ulicę Bzów (pierwsza uliczka w lewo zaraz za przejściem dla pieszych w Mielenku). Ulicą Bzów należy jechać do końca po czym skręcić jeszcze raz w lewo w ulicę Topolową (biały dom jednorodzinny na rogu ulic po lewej stronie). Lazurowy Brzeg położony jest w odległości 50 m po prawej stronie.
  • Jadąc od strony Sarbinowa, należy przejechać większość Mielenka, minąć zjazd do Pralni i skręcić w następną ulicę w prawo (ul. Bzów). Ulicą Bzów należy jechać do końca po czym skręcić w lewo w ulicę Topolową (biały dom jednorodzinny na rogu ulic po lewej). Lazurowy Brzeg położony jest w odległości 50 m po prawej stronie.